Katalizör C9300L-24P-4X

Katalizör C9300L-24P-4X
Ayrıntılar:
Ürün Bilgisi Cisco Catalyst C9300L-24P-4X Anahtarı
Cisco Catalyst C9300L-24P-4X, entegre güç kaynağı ve 10G uplink bant genişliği gerektiren güvenli, yüksek performanslı kurumsal şube ve kampüs dağıtımları için tasarlanmış, istiflenebilir, sabit bir uplink Katman 3 Gigabit Ethernet PoE+ erişim anahtarıdır.
Soruşturma göndermek
Açıklama
Soruşturma göndermek

AITI Tech Limited, c9300l-24p-4x katalizörünün önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. 20 yılı aşkın tecrübemizle, fabrikamızdan stokta bulunan toplu ucuz katalizör c9300l-24p-4x'i satın almanızı memnuniyetle karşılıyoruz. Tüm ürünlerimiz yüksek kalite ve düşük fiyatlıdır. Fiyat listesi için bizimle iletişime geçin.

 

Bağlantı Noktası Yapılandırması ve PoE+ Desteği

Anahtar, bağlantı noktası başına 30 W'a kadar 24 x 10/100/1000BASE-T PoE+ (IEEE 802.3at) aşağı bağlantı bağlantı noktaları ve yüksek-hızlı fiber omurga bağlantısı için 4 × sabit 10G/1G SFP+ yukarı bağlantı bağlantı noktalarıyla birlikte gelir. Toplam PoE bütçesi 505W olup, isteğe bağlı ikinci güç kaynağıyla 720W'a genişletilebilir; Tek bir 715W PWR-C1-715WAC güç kaynağı önceden kuruludur, ikiz yuvalar çalışırken değiştirilebilir yedek üniteler sağlar ve sahada değiştirilebilir üç fan soğutma yedekliliği (N+1) sağlar.

20241226115922
5d22d7436d108626575441750-800x800

 

C9200L-24T-4G-A3
20191203105624vYNsUS

Performans ve İstifleme

Anahtar, 128 Gbps bağımsız anahtarlama kapasitesine ve saniyede 95,23 milyon paket (Mpps) iletim hızına sahiptir. StackWise™320 teknolojisi, 448 Gbps ve 333,33 Mpps'ye yükselen yığın performansıyla 320 Gbps yığınlama bant genişliği sunar ve tek bir mantıksal birim olarak sekiz adede kadar anahtara olanak tanır. NSF/SSO tarafından 50 ms'nin altında Yük Devretme Garantili yüksek kullanılabilirlik.

 

Güvenlik ve yönetim

Anahtar, Cisco IOS XE ve UADP 2.0 ASIC üzerine kurulmuştur ve donanım-tabanlı MACsec 256 şifrelemesi, TrustSec, Şifreli Trafik Analizi ve 802.1X kimlik doğrulaması sağlar. Politika tabanlı otomasyon için CLI, NETCONF, RESTCONF, gRPC veya JSON-tabanlı Cisco Catalyst Center kullanılarak yönetilebilir-.

 

20241226120016
C9200L-24P-4X-E
C9200L-24P-4G-E-1

 

Yazılım Lisanslama ve Dağıtıma İlişkin En İyi Uygulamalar

Temel Katman 2 anahtarlama ve statik/yönlendirilmiş erişim için Network Essentials (-E) veya tam dinamik yönlendirme (OSPF, EIGRP, BGP, IS-IS) ve VRF-tabanlı segmentasyon için Network Advantage (-A) ile birlikte sunulur. Her ikisi de zorunlu Cisco DNA aboneliği gerektirir.

C9300L 24P 4X serisi, kampüs erişim katmanları, Wi-Fi 6/6E erişim noktaları için 10G yukarı bağlantı bant genişliği gerektiren yüksek-yoğunluklu PoE+ dağıtımları, yeni-nesil IP telefonlar, gözetleme kameraları ve IoT cihazları için mükemmeldir.

 

SSS

 

S1: Cisco Catalyst C9300L-24P-4X Anahtarı ne için kullanılır?

Cevap1: Kurumsal kampüs ve şube erişim katmanları için tasarlanmıştır; Wi-Fi 6/6E erişim noktaları, IP telefonları, gözetim sistemleri ve IoT uç noktaları gibi cihazlar için yüksek-yoğunluklu PoE+ bağlantısı sağlar ve omurga entegrasyonu için yüksek-hızlı 10G yukarı bağlantı desteği sunar.

S2: Kaç bağlantı noktasını destekliyor ve PoE yeteneği nedir?

A2: Aşağıdakileri içerir:

● 24 × 10/100/1000BASE-T PoE+ bağlantı noktaları (bağlantı noktası başına en fazla 30 W).

● 4 × 10G/1G SFP+ yukarı bağlantı bağlantı noktaları.

● 505W'lık toplam PoE güç bütçesi (ek güç kaynağıyla 720W'a kadar genişletilebilir).

S3: İstiflemeyi destekliyor mu?

A3: Evet. Cisco StackWise™-320 teknolojisini kullanır:

● En fazla 8 anahtar istiflenebilir.

● 320 Gbps yığınlama bant genişliği.

● Yığın modunda 448 Gbps'ye kadar toplam performans.

● Tek mantıksal anahtar yönetimini etkinleştirir.

S4: Anahtarlama performansı nedir?

Cevap4: ● 128 Gbps anahtarlama kapasitesi (bağımsız).

● 95,23 Mpps iletim hızı.

● 333,33 Mpps'ye varan performansla istiflendiğinde yüksek ölçeklenebilirlik.

S5: Hangi yedeklilik özelliklerini sunuyor?

A5: Şunları destekler:

● Çift güç kaynağı yuvası (çalışırken-değiştirilebilir).

● İsteğe bağlı yedek güç (N+1 tasarımı).

● Soğutma yedekliliği için 3 adet sahada-değiştirilebilir fan.

● NSF/SSO teknolojisi kullanılarak 50 ms'nin altında yük devretme.

S6: Hangi güvenlik özellikleri dahildir?

Cevap6: UADP 2.0 ASIC ile Cisco IOS XE üzerine kuruludur ve şunları destekler:

● MACsec 256 bit şifreleme.

● TrustSec güvenlik mimarisi.

● Şifreli Trafik Analizi (ETA).

● Güvenli erişim kontrolü için 802.1X kimlik doğrulaması.

 

Popüler Etiketler: katalizör c9300l-24p-4x, katalizör c9300l-24p-4x tedarikçileri, Catalyst C1300 16FP 2G, Catalyst C9200L 24P 4X, Catalyst C9200L 48P 4G, Catalyst C9300X 24Y, N9K-C9336C-FX2, N9K-C93600CD-GX

Soruşturma göndermek
Soruşturma göndermek